• Program półkolonii Działoszyce

Rozpoczęcie 26.07.2022 o godz.8:00 w Szkole Podstawowej w Działoszycach (zbiórka przed budynkiem)

1 dzień –  wyjazd do kina

2 dzień- basen kryty

3 dzień- wycieczka do Zalipia

4 dzień – wycieczka do Ojcowa

5 dzień – w szkole

6-dzień – w szkole

7 dzień- wycieczka do Tokarni

8 dzień-w szkole

9 dzień-basen odkryty

10 dzień-w szkole-zakończenie

Z uwagi na warunki pogodowe mogą nastąpić zmiany w  harmonogramie.

• DYREKCJA i GRONO PEDAGOGICZNE
            SZKOŁY PODSTAWOWEJ W STĘPOCICACH

zaprasza
            na uroczyste zakończenie

ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

które odbędzie się dnia 24.06.2022 r.

- 800  Msza Święta na rozpoczęcie roku szkolnego
                      w kościele parafialnym w Sancygniowie

- 900  Uroczysty apel
                       - kończący   rok szkolny 2021/2022
                       - część ogólna oraz spotkania
                                             z wychowawcami w
            klasach

(autobus szkolny podwiezie chętnych
            do kościoła w Sancygniowie oraz odwiezie uczniów
            po Mszy Świętej, pod opieką wychowawców
            na uroczysty apel, który odbędzie się w budynku szkoły, odwóz po zakończonej części oficjalnej o godzinie 1025)

• 2022.06.20 Akcja "Sprzątamy Lasy" + Rajd rowerowy

• Uczniowie klas IV i V wraz z wychowawcą, wykorzystując piękną słoneczną aurę (20 czerwca 2022 r.) uczestniczyli w zorganizowanym Rajdzie Rowerowym, którego celem było poznanie najbliższej okolicy oraz sprawdzenie umiejętności młodych cyklistów. Podczas wyprawy uczniowie odwiedzili „Nasz Las” – dębowy lasek posadzony przez społeczność SP Stępocice w 2018 dla uczczenia obchodów 100-lecia odzyskania Niepodległości przez Polskę, znajdujący się w leśnictwie Sancygniów przy „Białej Drodze”. Zaplanowany wyjazd do lasu, był kolejnym przejawem naszej współpracy z Nadleśnictwem Pińczów, który tym razem zaowocował spotkaniem z leśniczym Leśnictwa Sancygniów – Panem Markiem Zięcikiem i pozwolił na aktywne włączenie się uczniów w akcję sprzątania polskich lasów #sprzątaMYlasy, która w tym roku odbywa się już po raz trzeci.

Po raz trzeci #sprzątaMy lasy razem z prezydentem (tvp.pl)

• Półkolonie 2022

• Informujemy, że podobnie jak w ninionym roku istnieje mośliwość zapisania dzieci do udziału w organizowanych przez Związek Młodzieży Wiejskiej w Małopolsce wspólnie z Centrum Narodowym Młodych Rolników
            oraz Stowarzyszeniem Rodzina Kolpinga w Porębie Żegoty półkoloniach dla dzieci i młodzieży, dofinansowanych z instytucji publicznych.

Do udziału w półkolonii zapraszamy grupę dzieci i młodzieży w wieku 6-16 lat (czyli osoby urodzone w roku 2006 i później), których jeden z rodziców jest ubezpieczony w KRUS w pełnym zakresie, bądź pobiera rentę lub emeryturę z KRUS.

Termin organizowanego turnusu 26 lipca – 4 sierpnia 2022 r.) , polega głównie na organizacji wycieczek
            – zaplanowano 6 dni wyjazdowych oraz 4 dni zajęć w szkole.

Półkolonia w większości jest finansowana przez KRUS, odpłatność rodzica wynosi 280 zł. W cenie zapewniamy ubezpieczenie, opiekę kadry, posiłki, przejazdy oraz bilety wstępu na poszczególne wycieczki.

Wymagane dokumenty od rodziców: oryginał zaświadczenia z KRUS, karta zgłoszeniowa.

W programie: wyjazdy do kina, na basen, do Kopalni Soli, w góry, do parku trampolin i inne. Szczegółowy harmonogram zostanie podany w terminie późniejszym.

Zgłoszenia do sekretariatu szkoły do dnia 15 czerwca.

Proszę o wpłaty do dnia 15 czerwca.

Liczba miejsc ograniczona

Szczegółowych informacji udziela kierownik turnusu:

Wioletta Kocel  tel.663727610